П`ятниця, 24.11.2017, 09:18
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Форум » Юридичні консультації » стосовно статті 176 (питання)
стосовно статті 176
sevidov_vДата: Четвер, 07.04.2011, 12:24 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
доброго дня. у мене таке запитання:
згідно статті 176 КК України:

кримінальна відповідальність наступає при перевищенні суми неліцензійного ПЗ 20-ти неоподатковуваних мінімумів. тобто 17*20=340 грн.якщо сумма менша - адміністративна, штраф від 170 до 1700 грн.

Але згідно прес-конференції представника великих компаній в Україні
http://ko.com.ua/pavel_mikolyuk_adobe_systems_kompyuternoe_piratstvo_jeto_takoe_zhe_prestuplenie_kak_vorovstvo_48798


сумма, з якої починається кримінальна відповідальність залежить від мін.зар.плати, і дорівнює її десятикратному розміру (стаття написана у 2010, коли мін.зар.плата була 880 грн., зазначено, що кр. відповідальність починається з 8800 і залежить від мін. зар.плати.)

ДЕ ПРАВДА?

 
defenДата: П`ятниця, 29.04.2011, 10:56 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Наша юридическая компания проинформирует вас во всех видах права, на нашем сайте вы получете бесплатную консультацию и качественную помощь,мы ждём вас DEFENDO.COM.UA
 
Форум » Форум » Юридичні консультації » стосовно статті 176 (питання)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Статистика