Середа, 20.09.2017, 23:45
Вітаю Вас Гость | RSS
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Форум » Юридичні консультації » Що вважається спільним сувмісним майном?
Що вважається спільним сувмісним майном?
Viktor80Дата: Середа, 19.05.2010, 17:19 | Повідомлення # 1
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Добрий день!
Скажіть будь-ласка, чи вважається майно моїх батьків від яких я виписався вже як 10 років та непроживаю разом з ними нашим сувмісним спільним майном?
 
ігорДата: Понеділок, 21.06.2010, 12:10 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Репутація: 0
Статус: Offline
Відповідно до ст. 175 Сімейного кодексу України, майно може перебувати у спільній сумісній власності Вас та батьків лише за умови, якщо майно було набуто батьками і дітьми за рахунок їх спільної праці чи спільних коштів, належить їм на праві спільної сумісної власності. Це, наприклад, можливо коли кошти батьків та Ваші були використані для придбання автомобіля чи іншого майна, або коли виникла спільна власність внаслідок спадкування спільного майна після смерті одного з батьків.

Спеціаліст "ЮКК"Глобал Консалтинг" http://g-c.com.ua/ Кушнірук Л.П.
 
Форум » Форум » Юридичні консультації » Що вважається спільним сувмісним майном?
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Форма входу
Пошук
Друзі сайту
Статистика